پوسته های مرتبط
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی

موسسه حقوقی بین المللی دکتر لعیا جنیدی و همکاران که در سال 1999 تأسیس شد یک شرکت حقوقی فرامرزی، نوآورانه و انعطاف پذیر است که بر ارائه خدمات مشاوره حقوقی و نمایندگی مؤثر و قابل اعتماد تمرکز دارد.
ما در JAALO متعهد هستیم که خدمات را مطابق با نیازهای خاص مشتریان تنظیم کنیم و توصیه های لازم را ارائه دهیم. از طریق شبکه ای از شرکت های حقوقی در تقریباً هر حوزه قضایی، ما توانایی ارائه پشتیبانی حقوقی جامع و قابل اعتماد را در هر معامله فرامرزی، صرف نظر از اینکه چقدر پیچیده باشد، داریم.
مشتریان ما از شرکت های بزرگ بین المللی گرفته تا استارت آپ ها و افراد نوظهور و همچنین از نهادهای دولتی گرفته تا دولتی و خصوصی را شامل می شود.
آنها از صنایع مختلفی مانند نفت، گاز، نیرو، آب، پتروشیمی، داروسازی، خودروسازی، بیمه، بانک، فناوری پیشرفته و انرژی های تجدیدپذیر می آیند.
ما قویاً معتقدیم که کیفیت خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهیم بالاتر از هر چیز دیگری است. ما می دانیم که این چیزی است که برای مشتریان ما مهم است و دانش و اجرا چیزی است که ما را از رقبای خود متمایز می کند.
ماموریت JAALO، حفاظت از منافع مشتریان، درک اهداف تجاری آنها، برآورده کردن و فراتر از انتظارات آنها با رعایت تمام ارزش های اخلاقی حرفه ای است. در واقع، حرفه ای بودن به این معنی است که ما همیشه در جستجوی راه حل های بهینه برای مشتریان خود هستیم. بنابراین، ما خود را متعهد می‌دانیم که:
خدمات خود را با پشتکار و با بالاترین سطح صداقت حرفه ای ارائه دهیم.
اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما از خدمات ما رضایت دارند: با آنها رفتار مناسب، منصفانه، بی طرفانه و مودبانه. با هدف، در صورت امکان، پاسخگویی به نیازهای استثنایی برای مشتریانمان؛ افزایش سرعت، کیفیت خدمات، دقت، کارایی و انعطاف پذیری در ارائه خدمات به مشتریان.
یک موسسه حقوقی راه حل محور باشیم.
چشم انداز JAALOs این است که شرکت حقوقی برتر در ایران و خاورمیانه و آسیای مرکزی باشد، با ارائه تخصص حقوقی در سطح جهانی و در عین حال تمرکز بر نوآوری، استانداردهای حرفه ای بالا و حصول نتایج برای مشتریان خود

56

مشتریان

18734

ساعات کاری

87

پروژه های اجرا شده

8

پروژه های جدید

تیم متخصص و حرفه ای جالو

دکتر لعیا جنیدی/بنیانگذار جالو

بیشتر

خاطره جنیدی/همکار

بیشتر

دکتر صحرانورد/ همکار

بیشتر

دکتر شهابی/ همکار

بیشتر